Як відчувати себе комфортно під час сексу


Багато хто відчуває дискомфорт під час сексу

Джіджі Енгл, сертифікований секс-коуч, викладач і письменник з Чикаго, каже, що дуже часто причиною відсутності оргазму стають думки в голові, які не дають розслабитися і насолоджуватися процесом. Можна сказати, що розум – це ваш найбільший статевий орган. Він грає величезну роль в порушенні і бажанні. Щоб навчитися бути в злагоді зі своїм тілом під час сексу, вам буде потрібно терпіння, практика, ще практика і, найголовніше, бажання розширити свою зону комфорту. Ми розповімо про методи, які допоможуть вам зупинити потік відволікаючих думок і повністю сконцентруватися на вашому тілі під час сексу.

Не забувайте дихати

Можливо, ви помічали, як важко розслабитися і отримувати задоволення під час сексу, особливо коли ви знаходитесь зверху партнера або в будь-який інший домінуючої позиції. Коли ми напружуємося (подумки або фізично), ми автоматично забуваємо дихати, позбавляючи м’язи кисню і направляючи всю свою енергію на завдання, яке в даний момент виконуємо. На жаль, це не найкращий спосіб взаємодії зі своїм тілом під час секса.Іменно від дихання залежить, наскільки зосередженими або розслабленими ви будете. Тим більше, що повне розслаблення – це необхідна умова для отримання задоволення і оргазму. Глибокі вдихи і видихи – це здорово, але краще всього використовувати особливий метод дихання.

Регулярно використовуйте позитивні афірмації

Ми схильні пов’язати в циклі негативних розмов з самими собою. Ми говоримо собі, що недостатньо гарні, ставимо під сумнів свій авторитет на роботі або в ліжку, і постійно терзає себе питанням “чи є я фізично привабливою / ним?”. Оверстріт каже, що дуже важливо позбутися від цієї звички, щоб навчитися отримувати задоволення від сексу. Щоденні афірмації допоможуть позбавити розум від цинізму і похмурого світогляду, яке заважає вам дихати на повні груди. Випишіть на паперові стікери три-п’ять ваших улюблених афірмації. Наклейте їх на дзеркало у ванній, в своїй машині, поруч з ліжком і на робочому столі. Кожен раз, коли ви будете наносити макіяж, купувати продукти, сідати за робочий стіл або готуватися до сну, ви будете читати ці позитивні твердження. Коли вони будуть прямо перед вами, забути про них не вийде.

Збудуєте чесні відносини з партнером

Спілкування з вашим партнером важливо не тільки для зміцнення відносин, але і для того, щоб ви відчували себе комфортно в ліжку. Можливість відкрито і чесно ділитися своїми потребами і почуттями допомагає встановити довіру. Якщо ви не довіряєте людині, з якою займаєтеся сексом, ви будете почувати себе скуто і роздратовано, і не зможете в повній мірі насолоджуватися сексом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *