Про що розкажуть еротичні сни?


Наша підсвідомість через еротичні образи нерідко подає нам сигнали не про секс, а про зовсім інші, але теж життєво важливі речі, на які слід звернути увагу.

Так, наша сексуальна розбещеність, а також всякі підсвідомі потяги можуть бути абсолютно ні при чому. Розшифровка еротичних образів може не мати ніякого відношення до сексу, але зате вказувати на інші проблеми, які у нас є сьогодні.

Ось, наприклад, дуже поширений варіант сновидіння: ми опиняємося в оголеному вигляді в публічних місцях, або у присутності сторонніх. Що це може означати? Зовсім не схильність до ексгібіціонізму, як можна подумати.

Якщо ми бачимо себе у сні голими, то наяву відчуваємо почуття невпевненості і безпорадності, тільки заганяємо його глибше. Якщо нам сниться в оголеному вигляді хтось із наших знайомих, до якого наяву ми не відчуваємо начебто ніяких ніжних почуттів, то зовсім не факт, що він є об’єктом наших таємних еротичних мрій. Швидше за все, це вказує на якусь напругу у взаєминах з цією людиною, на бажання розгадати її приховані задуми, вивідати, що у неї на душі.

Тобі сниться, що тебе гвалтують? Якщо гвалтівник тобі знайомий, це може означати, що ти боїшся цієї людини, боїшся, що вона може заподіяти зло. Ті, хто тисне на нас у реальному житті, можуть з’являтися нам у сні у вигляді суб’єктів насильства. Якщо тебе у сні гвалтує незнайомець, то ти, ймовірно, відчуваєш страх перед якоюсь подією, результат якої поки незрозумілий.

У сновидінні ти займаєшся сексом з людиною, до якої в реальному житті абсолютно байдужа? Можливо, в реальностіця людина тебе використовує в якихось своїх цілях, і ти підсвідомо це відчуваєш.

Але якщо в сні ти відчуваєш до партнера сильне еротичний потяг, то він тобі, безумовно, цікавий в сексуальному плані, навіть якщо ти не наважуєшся собі в цьому зізнатися. Часто ми переживаємо в сновидінні бурхливий секс з об’єктом наших бажань, який насправді для нас недоступний.

Секс з незнайомцем може вказувати на те, що ти підсвідомо хочеш змінити своє життя, внести в нього елемент авантюри. Такі сни можуть мати і сексуальний підтекст: припустимо, ти маєш по життю постійного партнера, а у сні його замінює крутий мачо.

Сни, в яких ти перебуваєш разом з чоловіком в пікантній ситуації, але сексу з ним чомусь не виходить, свідчать про твої внутрішні проблеми (не тільки сексуальні).

Еротичні сновидіння, в яких присутня інша жінка, зовсім не говорять про те, що ти прихована лесбіянка. Швидше, вони сигналізують: тобі необхідно розібратися в самій собі. Лесбійські сни можуть снитися і жінкам, які підсвідомо побоюються близьких відносин з чоловіками. Варіант такого сновидіння – секс з власним двійником.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *