Чому ми менше займаємось сексом?


В останні десятиріччя сексуальна активність людей помітно знизилась. Які причини таких тенденцій?

Порно і соцмережі
Перше пояснення, яке лежить на поверхні, – це нові технології, які стають дедалі доступнішими, насамперед, порнографія і соціальні мережі. Зростання популярності онлайн порнографії дає привід деяким дослідникам вважати “залежність від сексу в інтернеті” психічним розладом. Захоплення порнографією заміняє секс у реальному житті і суттєво знижує сексуальне бажання в спальні.

Робота і стрес
Іншим винуватцем часто називають роботу з її стресами, втомою і кількістю часу, який ми проводимо в офісі. Робота, яка не приносить задоволення, шкідливіша для психічного здоров’я, ніж навіть безробіття, і це також позначається на сексуальному житті. Стрес дедалі частіше вважають основною причиною зниження сексуальної активності і задоволення.

Сучасне життя
Серед багатьох інших причин, які погано впливають на сексуальне життя, дослідники називають психічне здоров’я, добробут та відчуття щастя. Останнім часом у західних суспільствах спостерігається справжня епідемія психічних розладів, перше місце з яких посідає депресія і тривожність. Дослідники пояснюють спалах психічних розладів невпевненістю, притаманною сучасному життю, яка насамперед вдаряє по молодому поколінню.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *