10 мотивуючих фільмів, які надихають розпочати нове життя


Почни спочатку

Фільм, який змусить тебе як ніколи раніше повірити у власну силу. Історія талановитої та харизматичної Майі, яку зіграла Джей Ло, змусить тебе сміятися, плакати та йти вперед не дивлячись ні на що.

Джой

Кращого фільму про власну справу і боротьбу жінки на шляху до успіху, не знайти. Дженніфер Лоуренс фантастично показала усі злети і падіння реальної бізнес-вумен. Порція дівчачого натхнення у чистому вигляді.

У гонитві за щастям

Реальні події з життя Кріса Гарднера, який пройшов шлях від продавця до біржового брокера, не залишать байдужим нікого. “Якщо у тебе є мрія, ти повинен захистити її. Люди, які самі не можуть нічого зробити, казатимуть, що тобі це не під силу. Хочеш чогось? Іди і досягни цього. Крапка” – фраза головного героя, яка якнайкраще передає суть фільму.

Людина, яка змінила все

Попри фінансові труднощі, менеджер Білі Бін має на меті створити конкурентноздатну бейсбольну команду. Акторська робота Бреда Пітта в цьому фільмі визнана чи не найкращою в його кар’єрі.

Соціальна мережа

Стрічка про створення соціальної мережі “Facebook” – один із топових мотиваційних фільмів сучасності. Адже, хто зарядить на успіх краще, як Марк Цукерберг і його команда?

1+1

Постраждавши в результаті нещасного випадку, багатий аристократ Філіп наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи, – молодого жителя передмістя Дрісса, який недавно вийшов з в’язниці. Незважаючи на те, що Філіп прикутий до інвалідного крісла, Дріссу вдається принести в життя аристократа дух щастя і пригод.

Квітка пустелі

Історія Варіс Діріе – це історія сильної, неординарної жінки. В 13 років її змусили вийти заміж, а згодом вона ледь втекла із Сомалі до Лондона. Незважаючи на особисті проблеми, комплекси і страхи, Варіс стала відомою моделлю і заснувала фонд для допомоги жінкам.

Одержимість

Кіно талановитого Демієна Шазелла розповідає про молодого і перспективного ударника Ендрю, який мріє стати відомим. Задля цього він поступає у Шафферську консерваторію, де його потенціал береться втілювати у життя викладач. Щоправда, методи у нього доволі своєрідні.

Король говорить!

Батько королеви Єлизавети ІІ ріс сором’язливим юнаком із проблемами розмовного апарату. Але зречення брата від престолу змусило його зіткнутися віч-на-віч зі своїми комплексами. І перебороти їх.

Завжди говори “Так”

Незрівнянний Джим Кері вміє смішити до сліз і, водночас, вчити, як правильно ставитися до життя. Говорити “так” буває непросто. Так само, як і суворе “ні”. Знайти золоту середину вам допоможе ця романтична комедія.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *