10 фактів про чоловічий оргазм


Сьогодні лише недалекі прошарки жіночого населення впевнені, що абсолютно всім чоловікам тільки одне і треба, та ще й скоріше і бажано без зайвих зусиль. Чоловічий оргазм – набагато складніше й багатогранніше явище, ніж заведено вважати.

Оргазм у чоловіка пояснюють проходженням сперми через вузькі протоки. Сперма “тисне” на нервові закінчення цих протоків, і в мозку утворюється відчуття оргазму. Еякуляція відбувається поштовхами через скорочення мускулатури члена. Після оргазму член поступово “в’яне”, і це відбувається тим швидше, чим сильнішим був перебіг еякуляції. Це лише сухі медичні дані. Отже, в чому полягають особливості чоловічого оргазму?

 

1. Оргазм для чоловіків є природною, фізіологічною потребою, точно такою самою, як потреба в їжі або повітрі. У той час як оргазм у жінок – скоріш диво еволюції, спочатку не передбачене природою. Самці потрібно залишатися в бойовій готовності і вступати в статеві контакти без перепочинку аж до настання вагітності. Тож оргазм, з еволюційної точки зору, їй не потрібен. Самець повинен одразу ж отримати гарну і негайну винагороду за виконану роботу, щоб був стимул до повторення подвигу.

2. Більшість чоловіків досягають оргазму швидше, ніж жінки. Це пов’язано з тим, що кульмінація насолоди відбувається спільно з еякуляцією.

3. Чоловік не може отримати оргазм без еякуляції. Сім’явиверження відбувається в переважній більшості випадків. Винятки становлять чоловіки, які вміють затримувати сім’я завдяки володінню певними сексуальними техніками, а також чоловіки, які перенесли операцію на простаті (в цьому разі сперма виливається в сечовий міхур, а не назовні).

4. Можливе сім’явиверження без оргазмічних відчуттів. Мало хто з жінок знайомий з цією особливістю. Дійсно, під впливом стресу, втоми, алкоголю чоловік може скінчити від фізичної стимуляції і не відчувати при цьому задоволення від оргазму.

5. Чоловіки не можуть відчувати множинний оргазм. Після еякуляції одразу ж відбувається спад напруги, і на деякий час чоловік втрачає найменший інтерес до сексу. Йому потрібен відпочинок для відновлення, в той час як у жінки стан збудження (плато) зберігається ще деякий час і, продовживши статевий акт, вона може отримати повторні оргазми.

6. Статевий член – не єдина ерогенна зона чоловіка. Під час оргазму вся увага сконцентрована в ділянці члена, але існують чутливі зони, стимуляція яких здатна наблизити оргазм. У кожної людини вони свої. Найчастіше однією з таких зон є яєчка. Погладжування цієї ділянки зазвичай дарують чоловікам величезне задоволення. У деяких чоловіків, як і у жінок, доволі чутливі соски. Одна з найбільш чутливих “чоловічих” зон – ділянка між мошонкою і анусом.

 

7. Неправда, що чоловікам тільки одного треба. Чоловічий егоїзм в ліжку – байка. І водночас це уявлення в більшості випадків є образливим щодо чоловічої гідності анахронізмом. Для чоловіків власне задоволення від статевого акту безпосередньо пов’язане із задоволенням партнерки. Оргазм буде повнішим і насиченішим, якщо вдалося довести партнерку до оргазму. З іншого боку, якщо вона не може відчути оргазм з якихось причин, секс для чоловіка стає справжньою мукою, морально виснажує і знижує його самооцінку.

8. Оргазм чоловіка залежить і від настрою. Попри суперечливу думку про те, що чоловік завжди готовий, в момент сильного збудження оголюється вся його беззахисність та вразливість. Тому, якщо щось піде не так, чоловік може втратити ерекцію. Через сильний стрес голівка пеніса і зовсім стає сухою й болісною.

9. Більшості чоловіків досягти максимального задоволення допомагає фантазія. Наприклад, дуже сексуально, коли жінка робить мінет, і її довге волосся спадає на стегна партнера. Але якщо у жінки коротке волосся, можна уявити, що воно у неї довге. Це дозволить посилити збудження і задоволення від оргазму.

10. Відчуття у чоловіків з віком послаблюються. З віком чоловікам потрібно більше стимуляції, щоб досягти того ж рівня задоволення, що й в молоді роки.

Приєднуйтеся також до Telegram каналу Секс та стосунки
Стежте за оновленнями розділу! 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *